Webhosting a domény


Server websk.sk je prevádzkovaný výlučne na špičkových technologiách zn. Dell a je umiestnený v Datacentre FORPSI. Tieto datové centra spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na najmodernejšie datové služby. Datové centra sú umiestnené v špecializovaných budovách vo viacerých lokalitách (tak, aby sme mohli ponúkať služby čo najbližšie našim zákazníkom). Datové centra FORPSI jsou zabezpečené jak proti krádeži, tak i proti požiaru či výpadkom elektrického prúdu. Každé datové centrum má dva nezávislé zdroje elektrickej energie, záložné zdroje elektrickej energie (motorgenerátory) a záložné UPS (v konfigurácií n+1). Všetky priestory pre umiestnenie serverov sú klimatizované (udržujú potrebnú a stabilnú teplotu a vlhkosť) a vybavené požiarnou signalizáciou a protipožiarným systémom. Každé datové centrum je pripojené k Internetu pomocou najmenej dvoch nezávislých okruhov, ktoré sú pripojené k niekoľkým rôznym významným svetovým poskytovateľom.

Datové centra FORPSI sú monitorováné a dozerané 24 hodin denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Zálohovaná konektivita, pomocou ktorej sú pripojené datové centra FORPSI, je vysoko kvalitná a predovšetkým spoľahlivá. Celá sieť je založená na Vysokorýchlostných trasách (od rychlostí 155Mbps až po 10Gbps). Díky týmto parametrom dokážeme našim klientom poskytovať kvalitnú službu s garantovanou dostupnosťou servera 99,99%.

Ponúkame Vám niekoľko variacií veľmi kvalitného a hlavne spoľahlivého webhostingu na našom servere websk.sk Viac informácii tu.

© 2024 by TORO-Production s.r.o.. Všetky práva vyhradené.